Кревет Ками за душек 90/200, Ками, розева | Мебел Виденов
Ками

Кревет за душек 90/200 , розева

Кревет Ками за душек 90/200 1
Кревет Ками за душек 90/200 2
Кревет Ками за душек 90/200 3
Кревет Ками за душек 90/200 4
Кревет Ками за душек 90/200 1_thumb
Кревет Ками за душек 90/200 2_thumb
Кревет Ками за душек 90/200 3_thumb
Кревет Ками за душек 90/200 4_thumb
10900 ден
Промоција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

розева

Бесплатна достава: 10 дена

Креветот е погоден само за душеци од 90/200.
Ако изберете двостран душек за Вашиот кревет, требва да купите рамка за душек со соодветни димензии.
Димензии:
- L201 B96 H105 см.
Материјали: текстил
- тапацир: сунѓер, памучна вата, дополнителни материјали за тапацир
- Тапацираната табла на спалната соба придонесува за удобност.
Во светот на спалните соби постои стандард за висока удобност, а тоа е тапациран кревет. Тапацирот со кој се обложува креветот е силна и еластична ткаенина, со висока издржливост и лесно одржување. Креветот доаѓа во цврст и лесен за носење пакет со лесни за следење инструкции за монтажа.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Наведената цена не вклучува душек. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети, заради веројатност за сечење на мебелот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Одржување: Еко кожа и тапацир - користете микрофибер крпа натопена во раствор со млака вода и неутрален сапун.
Опрема: Број на пакети: 2
Пакување 1: 99/11/108 см, тежина 16,5 кг.
Пакување 2: 206/15/38 см, тежина 40 кг.

Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Ками 1000.00 ден. 400.00 ден. 300.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не