Кревет Реинбоу II, за душек 90/200 (без вкл. душек), Реинбоу II, даб сонома | Мебел Виденов
Реинбоу II

Кревет за душек 90/200 , даб сонома

Кревет Реинбоу II, за душек 90/200 (без вкл. душек) 1
Кревет Реинбоу II, за душек 90/200 (без вкл. душек) 1_thumb
2700 ден
Попуст: -36%
1700 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Креветот е погоден за едностран и двостран душек. 90/200.
Може да се користи механизам за кревање на душек и дно, само за едностран душек.
Ако ја изберете опцијата со двостран душек, мора да купите рамка за душек со соодветна големина.
Рамката на душекот не смее да биде повисока од 4 см.!
Димензии:
- L94 B204,4 H65 см.
Материјали:
- иверица, ламинирана иверица, ПВЦ рабови
Обезбедете си удобност и гарантирано задоволство од спиење со кревети Реинбоу. За поголема стабилност при поставување на душекот, покрај креветите се обезбедуваат потпори. Сите материјали што се користат за изработка на креветот се сертифицирани и безбедни за здравјето.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Наведената цена не вклучува душек.
На илустрацијата креветот е со едностран душек.
Цената на артиклите не вклучува монтажа, чија вредност е наведена во категоријата услуги од лентата со мени.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2 (со големина 90/200)
Пакет 1: 208/32/7 см, тежина 12,2 кг.
Пакет 2: 96/66/4 см, тежина 7,9 кг.
Слични производи
Последно видени