Лео бебе, двостран 60/120, Лео бебе, 65/110 | Мебел Виденов
Лео бебе

60/120, двостран , 65/110

Лео бебе, двостран 60/120 1
Лео бебе, двостран 60/120 1_thumb
2400 ден
Попуст: -18%
1900 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Избор

Бесплатна достава: 10 дена

Лео бебе, двостран душек за бебешко креветче.
Димензии: 60/120 см.
Лицев материјал:
- памук ватиран жакард, порабен со памучна вата
Јадро:
- сунѓер10 см.
За да го обезбедите најдоброто за вашето дете, треба да ја изберете безбедноста и удобноста на додатокот за бебешки душек Лео Бебе. Тој е направен од материјали кои се целосно безопасни за здравјето на бебињата. Ткаенината е силна и е отпорна на нечистотија. Текстилот е мек и пријатен за допир, нежен на чувствителна детска кожа. Јадрото на душекот е направено од сунѓер со соодветна густина, обезбедувајќи стабилна основа, која се препорачува за првите години од периодот на интензивен раст.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1 (60/120)
Пакет 1: 60/120/10 см, тежина 4 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Лео бебе 100.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Комбинирайте с:
Последно видени

Следете не