Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува /, Марбела III, светло беж + капучино | Мебел Виденов
Марбела III

Трпезариска маса , светло беж + капучино

Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува / 1
Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува / 2
Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува / 3
Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува / 4
Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува / 5
Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува / 6
Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува / 1_thumb
Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува / 2_thumb
Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува / 3_thumb
Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува / 4_thumb
Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува / 5_thumb
Луксузна трпезариска маса Марбела III /се продолжува / 6_thumb
26400 ден
20600 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Масата е погодна за 8 - 10 места.
Димензии:
- L140 / 181 B80 H75 см.
Плотна:
- лакирана со МДФ основа, сјај
- калено стакло 8 мм.
Основа / Конструкција:
- лакирана МДФ основа, сјај
Основа за под:
- МДФ обложена со не'рѓосувачки челик
- боја: капучино + светло беж
Масата Марбела го претвора секој ентериер во уникатно дело на модерен дизајн. Супер луксузен производ направен од високо квалитетни материјали со беспрекорни површини. Масата се состои од цврста база од МДФ, на која е поставено висококвалитетно калено стакло, со дебелина 8 мм. и фабрички рабови, што гарантира целосна безбедност од случајно оштетување или повреда. Вградениот механизам за проширување лесно ја претвора масата во голема и убава трпеза. Основата за подот е МДФ обложена со супер силен не'рѓосувачки челик, кој го штити од гребнатини.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на мебелот, не препорачуваме употреба на остри предмети и сечила, заради можноста за сечење или оштетување на површините. Оштетувања од ваков карактер нема да бидат прифатени за рекламација. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција. За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 148/87/17 см, тежина 34 кг.
Пакет 2: 76/63/25 см, тежина 29 кг.
Пакет 2: 96/54/6 см, тежина 20 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Марбела III 1000.00 ден. 400.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не