Плакар Едес, Едес, даб сонома | Мебел Виденов
Едес

Плакар , даб сонома

Плакар Едес 1
Плакар Едес 2
Плакар Едес 3
Плакар Едес 1_thumb
Плакар Едес 2_thumb
Плакар Едес 3_thumb
8200 ден
Попуст: -27%
6000 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L91 B55 H200 см.
Основа и врати:
- ламинирана иверица
- украс: даб сонома
- HDF грб 3 мм.
Распределба:
- шипка за облека
Предности:
* фиоки
Ние создаваме можности што ќе го направат вашиот дом стилски, уреден и удобен. Плакарот Едес е практичен и елегантен предлог за надополнување на мебелот од спалната соба или ходникот. Тој има удобен распоред за складирање облека, постелнина или багаж. Моделот е изработен од ламинирана иверка со мазна површина со висока отпорност.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да верувате во професионалноста и искуството на монтажни тимови на Мебел Виденов.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во видот и квалитетот на мебелот. Овој вид оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција. За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 4
Пакет 1: 200/55/4 см, тежина 28 кг.
Пакет 2: 136/46/5 см, тежина 19 кг.
Пакет 3: 91/55/8 см, тежина 29 кг.
Пакет 4: 50/10/6 см, тежина 1 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Едес 2000.00 ден. 400.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не