Полица Екстраваганца 110, Екстраваганца 110, венге + светол рокфорд | Мебел Виденов
Екстраваганца 110

Полица , венге + светол рокфорд

Полица Екстраваганца 110 1
Полица Екстраваганца 110 1_thumb
1300 ден
800 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Полиците можат да бидат не само функционален мебел, туку и исклучително стилски додатоци. Уверете се сами со овој наш предлог.
Димензии: L110 B19 H32 cм.
Направена од висококвалитетно ламинирана иверица.
Боја: венге + светол рокфорд
Овие полици можат да се нарачаат како дел од спални соби или како посебни модули кои може да се закачат на ѕидот. Тие се мали и функционални, што ги прави баран производ за мебелот во спални соби, дневните соби или детските соби.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот.Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција. За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Изработка: Секторски кабинет за поставување на аудио-видео опрема и складирање;
Состав: Ламинирана иверка, Хардвер;
Опрема: Број на пакувања: 1
Пакувања 1: 117/39/5 см, тежина 6 кг.
Одржување: Избришете ги површините со влажна крпа. Производи за чистење и материјали што содржат абразивни честички не се користат.
Слични производи
Последно видени