Полица Етна, Етна, венге | Мебел Виденов
Етна

Полица , венге

Полица Етна 1
Полица Етна 1_thumb
3200 ден
2100 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

венге

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L80 B29 H109,5 см.
Материјал:
- ламинирана иверица
Полицата Етна е оригинална понуда со која можете да ја обезбедите која било област од вашиот дом. Таа ќе биде модерен и ефикасен додаток на ентериерот на дневната соба, спалната соба, кујната или детската. Полицата нуди практично лоцирани површини за складирање додатоци и разни предмети за домаќинството. Направено е од висококвалитетна ламинирана иверка. Обложувањата се мазни, лесно се чистат и одржуваат површините.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да се доверите на професионалноста и искуството на монтажните тимови на Мебел Виденов.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот.Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 90/80/6 см, тежина 10 кг.
Пакет 2: 80/40/6 см, тежина 9 кг
Слични производи
Последно видени