Рачка за мебел 2456, мат хром, Рачка за мебел 2456 | Мебел Виденов
Рачка за мебел 2456

Рачка за мебел 2456, мат хром

Рачка за мебел 2456, мат хром 1
Рачка за мебел 2456, мат хром 1_thumb
100 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Рачка за мебел 2456, мат хром
Димензии:
- L140 mm / меѓуоскино растојание ̴ 96 mm
Материјал:
- алуминиум
Површина / боја:
- мат хром
Спектакуларните рачки за мебел создаваат прекрасни акценти во ентериерот. Моделот е изработен од алуминиум со мазна површина во мат хром или не'рѓосувачки челик.
Обрнете внимание!
Големината на рачката е различна од меѓуоскиното растојание.
Рачката се нарачува индивидуално или како дел од индивидуална нарачка за мебел. Не може да замени друга рачка за модели од стандардниот опсег на мебел.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Последно видени