Шкаф Верон L, Верон L, даб сонома + венге | Мебел Виденов
Верон L

Шкаф , даб сонома + венге

Шкаф Верон L 1
Шкаф Верон L 2
Шкаф Верон L 1_thumb
Шкаф Верон L 2_thumb
4000 ден
Попуст: -39%
2400 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Шкаф Верон L со две врати
- димензии: L110 B43 H76 см.
- основа и врати: ламинирана иверица, декорација - венге + даб сонома
- полици: 2 парчиња.
- рачки: 2 парчиња., алуминиумски
Можете да го поставите шкафот Верон L било каде во вашиот дом и тој ќе ја игра својата улога без проблеми.
Моделот нуди отворен и затворен простор за складирање на разни предмети за домаќинство. Овој шкаф е целосно изработен од овластен квалитет и потекло со ламинирана иверица. Можете да го склопите дома со непрофесионални алатки и вештини, следејќи го упатството за склопување вклучен во пакетот.
* овој производ не е достапен во склопена форма
* не е погоден за полуотворени или влажни простории
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Одржување: Избришете ги површините со влажна крпа. Производи за чистење и материјали што содржат абразивни честички не се користат.
Број на пакети: 3
Пакет 1: 77/48/9 см, тежина 14,2 кг.
Пакет 2: 117/50/6 см, тежина 13,6 кг.
Пакет 3: 20/15/10 см, тежина 1 кг.
Слични производи
Последно видени