Шкаф Вили I, Вили I, венге + дaб сонома | Мебел Виденов
Вили I

Шкаф , венге + дaб сонома

Шкаф Вили I 1
Шкаф Вили I 2
Шкаф Вили I 1_thumb
Шкаф Вили I 2_thumb
1900 ден
Попуст: -39%
1100 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L95 B35 H65 см
Материјали:
- ламинирана иверица, во посочените комбинации на бои
* правецот на отворање на вратата (лево / десно) се одредува за време на склопувањето
*можете да го комбинирате шкафот Вили I со шкафот Вили II во различен редослет од прикажаниот на илустрацијата.
Практично декорирајте го вашиот дом со шкафовите Вили. Моделите се погоден додаток во спалната соба имаат функционален распоред, што овозможува да се користат во различни намени. Површините се мазни, што го олеснува нивното одржување. Сите елементи за поврзување и шемата на склопување се вклучени во пакетот на производи.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да се доверите на професионалноста и искуството на монтажните тимови на Мебел Виденов.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 70/46/11 см, тежина 11,5 кг.
Слични производи
Последно видени