Шкаф за чевли Инекс, Инекс, даб евок + свила | Мебел Виденов
Инекс

Шкаф за чевли , даб евок + свила

Шкаф за чевли Инекс 1
Шкаф за чевли Инекс 2
Шкаф за чевли Инекс 1_thumb
Шкаф за чевли Инекс 2_thumb
3900 ден
Попуст: -33%
2500 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Шкаф за чевли Инекс
Димензии:
- L75 B42 H44 см.
Материјали:
- ламинирана иверица
- декори: даб евок + свила
- тапицерија: текстил
Обрнете внимание на секој детал од домот и ќе создадете убав, пријатен и функционален дом. Шкафот за чевли Инекс практично го надополнува мебелот во ходникот, обезбедувајќи удобно место за седење и чување. Направен е од ламинирана иверка и издржлива и лесна за одржување на површината.
Обрнете внимание!
Препорачуваме шкафчето да биде прикачено на истиот ѕид со аголните плочи од комплетот.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 81/55/10 см, тежина - 16 кг.
Пакет 2: 57/38/10 см, тежина - 0,8 кг.
Пакет 3: 40/15/15 см, тежина - 0,6 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Инекс 600.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не