Шкаф за чевли Сами, Сами, bergamo темно + беж | Мебел Виденов
Сами

Шкаф за чевли , bergamo темно + беж

Шкаф за чевли Сами 1
Шкаф за чевли Сами 1_thumb
3200 ден
Попуст: -29%
2300 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L92 B40 H45.5 см.
Основа:
-ламинирана иверица
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 94/46/9 см, тежина 20,1 кг.
Пакет 2: 89/38 / 3,5 см, тежина 0,6 кг.
 
Слични производи
Последно видени