Софа Его, двосед, Его, темно сива + темно беж | Мебел Виденов
Его

Софа, двосед , темно сива + темно беж

Софа Его, двосед 1
Софа Его, двосед 2
Софа Его, двосед 3
Софа Его, двосед 4
Софа Его, двосед 5
Софа Его, двосед 1_thumb
Софа Его, двосед 2_thumb
Софа Его, двосед 3_thumb
Софа Его, двосед 4_thumb
Софа Его, двосед 5_thumb
15900 ден
10800 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L154 B86 H82 см.
Лицев материjал:
- текстил полиестер, серија "Sahara"
Тапицерија/пополнување:
- седиште/потпирачи: пенополиуретан N25/38 H12 см., вата 150 гр/кв.м
Конструкција:
- цврсто дрво, иверица
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 156/90/68 см, тежина 52 кг.
Слични производи
Последно видени