Софа Его, тројка, Его, темно сива + темно беж | Мебел Виденов
Его

Софа , темно сива + темно беж

Софа Его, тројка 1
Софа Его, тројка 2
Софа Его, тројка 3
Софа Его, тројка 4
Софа Его, тројка 1_thumb
Софа Его, тројка 2_thumb
Софа Его, тројка 3_thumb
Софа Его, тројка 4_thumb
24200 ден
Попуст: -35%
15600 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L242 B86 H82 см.
- област за спиење: 133/190 см.
Лицев материјал:
- текстил: полиестер
Тапицерија/пополнување:
- седиште/потпирачи: пенополиуретан N25/38 H12 см., вата 150 гр/кв.м
Конструкција:
- цврсто дрво, иверица
Предности:
* функција кревет - седиште на влечење, грб на спуштање
* сандак 1 пар.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 193/90/57 см, тежина 67 кг.
Пакет 2: 90/56/51 см, тежина 21 кг.
 
Слични производи
Последно видени