Софа Марти, на спуштање, Марти, сино-зелена | Мебел Виденов
Марти

Софа, на спуштање , сино-зелена

Софа Марти, на спуштање 1
Софа Марти, на спуштање 2
Софа Марти, на спуштање 3
Софа Марти, на спуштање 4
Софа Марти, на спуштање 5
Софа Марти, на спуштање 6
Софа Марти, на спуштање 7
Софа Марти, на спуштање 1_thumb
Софа Марти, на спуштање 2_thumb
Софа Марти, на спуштање 3_thumb
Софа Марти, на спуштање 4_thumb
Софа Марти, на спуштање 5_thumb
Софа Марти, на спуштање 6_thumb
Софа Марти, на спуштање 7_thumb
12100 ден
Промоција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Софа Марти, на спуштање
- димензии: - L187 B75 H42 / 79,5 см.
- површина за спиење: 128x187 см.
- лицев материјал: текстил, специјална серија Enjoy (во посочените комбинации на бои)
- тапацир: сунѓер, дополнителни материјали за тапацир
- висина на сунѓерот за седење 8 см.
- конструкција: цврсто дрво, иверица
Предности:
Се трансформира во кревет - влечење на седиштето, потпирачот за грб се спушта наназад.
Сандак 1 парче.
Вклучени 3 големи и 2 мали перници
Софата Марти е загарантирана да стане најпосакуваниот мебел за одмор дома. Со квалитетите на тапацирот со кој е тапациран, лесниот и удобен начин да се претвори троседот во кревет ќе ви ја даде посакуваната удобност. Ткаенините од серијата Enjoy се специјално избрани ткаенини, со мека и пријатна површина за допир, одлична густина и отпорност на абење. Материјалите од кои е направен тапацирот имаат висока еластичност и соодветна мекост. Софата се претвора во кревет со влечење на основата со седиштето напред и навалување на грбот додека не се израмни со него. Во Сандакот со голем сандак, кој се наоѓа под седиштето, се чува постелнина и предмети.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 188/86/52 см, тежина 65 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Марти 700.00 ден. 1000.00 ден. 300.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не