Спална Аспен, за душек 180/200, Аспен, сива | Мебел Виденов
Аспен

Спална за душек 180/200 , сива

Спална Аспен, за душек 180/200 1
Спална Аспен, за душек 180/200 2
Спална Аспен, за душек 180/200 1_thumb
Спална Аспен, за душек 180/200 2_thumb
40900 ден
Попуст: -27%
29700 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Креветот е погоден за двостран душек со димензии 180/200 см.
Не може да се користи механизам за подигнување на душекот.
Димензии:
- L216 B198 H124 см
Материјал на основата:
- иверица
Тапацир:
- текстил
Вклучено во комплетот:
- рамка за душек
Обрнете внимание!
Наведената цена не вклучува душек.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Аспен 1000.00 ден. 300.00 ден. 300.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени