Спална соба Фабиано II, Фабиано II, светол периер + антрацит сјај и зелен океан | Мебел Виденов
Фабиано II

Спална соба за душек 160/200 , светол периер + антрацит сјај и зелен океан

Спална соба Фабиано II 1
Спална соба Фабиано II 2
Спална соба Фабиано II 3
Спална соба Фабиано II 4
Спална соба Фабиано II 5
Спална соба Фабиано II 6
Спална соба Фабиано II 1_thumb
Спална соба Фабиано II 2_thumb
Спална соба Фабиано II 3_thumb
Спална соба Фабиано II 4_thumb
Спална соба Фабиано II 5_thumb
Спална соба Фабиано II 6_thumb
39100 ден
Попуст: -34%
25700 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Комплетот вклучува кревет, плакар, комода и 2 ноќни шкафчиња.
Креветот е погоден за едностран душек и двостран душек 160/200 см.
Може да се користи механизам за подигнување на душекот - стандарден сет.
Ако одберете двостран душек за вашиот кревет, треба да нарачате и рамка за душек со соодветна големина.
Димензии:
- кревет: L164 B206 H94.5 см.
- плакар: L160 B55 H218 см.
- комода: L80 B43 H83 см.
- ноќно шкафче: L50 B38 H35 см.
Материјал:
- ламинирана иверица
- црна еко кожа
- полнет: полиуретанска пена T25 / 38
Декорација:
- светол периер + антрацит сјај и зелен океан
Моделот има ефективна индивидуалност што ги буди сетилата.
Препорачуваме да купите комплет од HDF дно и механизам за подигнување на душек. Дното дополнително ја стабилизира спалната соба од извртување на дијагоналите, а механизмот на гас помага полесно и ефикасно да се искористи површината под душекот со цел да се складираат ќебиња и многу повеќе. Мебелот има многу издржлив слој со мазна површина. Таблата на креветот е тапацирана со луксузна еко кожа со тоа што совршено ја надополнува удобноста на креветот. Сите користени материјали се сертифицирани и безбедни за здравјето на луѓето.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Наведената цена не вклучува душек.
Цената на артиклите не вклучува монтажа, чија вредност е наведена во категоријата услуги од лентата со мени.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 17
Пакет 1: 220/63 / 4,5 см, тежина 23,3 кг.
Пакет 2: 87/67/8 см, тежина 21,2 кг.
Пакет 3: 176/49 / 4,5 см, тежина 14,5 кг.
Пакет 4: 220/63 / 4,5 см, тежина 23,3 кг.
Пакет 5: 87/67/8 см, тежина 21,2 кг.
Пакет 6: 176/49 / 4,5 см, тежина 14,5 кг.
Пакет 7: 87/60/7 см, тежина 13,5 кг.
Пакет 8: 170/98/6 см, тежина 27 кг.
Пакет 9: 211/40/6 см, тежина 17,2 кг.
Пакет 10: 84/50/7 см, тежина 12,7 кг.
Пакет 11: 84/50/6 см, тежина 9,7 кг.
Пакет 12: 87/51/7 см, тежина 11,5 кг.
Пакет 13: 58/45/10 см, тежина 9,7 кг.
Пакет 14: 58/45/10 см, тежина 9,7 кг.
Пакет 15: 204/26/5 см, тежина 7,5 кг.
Пакет 16: 84/54/5 см, тежина 14 кг.
Пакет 17: 51/15/20 см, тежина 7,1 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Фабиано II 5100.00 ден. 1400.00 ден. 500.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени