Стол Уди V, Уди V, сив | Мебел Виденов
Уди V

Стол , сив

Стол Уди V 1
Стол Уди V 1_thumb
2200 ден
Попуст: -29%
1500 ден/парче

Моделот може да се порачува само во комплет од: 4 парчиња.

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Достава: 10 дена

Моделот е достапен само во сет од 4 парчиња.
Димензии:
- L42 B43 H84 см.
Седиште / назад:
- обликуван РР
Нозе:
- цврсто дрво
- челик
Направен е од високо квалитетни материјали, кои постигнале спектакуларен вид и беспрекорен квалитет. Седиштето е изработено од полипропилен, полимерен материјал со голема цврстина, мала тежина и исклучително висока отпорност на хемикалии. Површината е мазна и лесна за одржување. Основата е нестандардно конструктивно решение, давајќи оригинален и стилски изглед на столот.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на мебелот, не препорачуваме употреба на остри предмети, заради можноста за оштетување на мебелот. Оштетувања од ваков карактер нема да бидат прифатени за рекламација. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција. За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
 
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Уди V 100.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Комбинирайте с:
Последно видени

Следете не