Табуретка Его, Его, темно сива + темно беж | Мебел Виденов
Его

Табуретка , темно сива + темно беж

Табуретка Его 1
Табуретка Его 2
Табуретка Его 3
Табуретка Его 4
Табуретка Его 1_thumb
Табуретка Его 2_thumb
Табуретка Его 3_thumb
Табуретка Его 4_thumb
2100 ден
1400 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Табуретка Его
- димензии: L40 B40 H40 см.  
- лицев материјал: текстил полиестер, серија Сахара
- основа: иверица
- тапацир: сунѓер 2538 6см., полиестерска обвивка 150 гр.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Оштетувања од ваков карактер нема да бидат прифатени за рекламација.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Одржување: Користете микрофибер крпа натопена во раствор со млака вода и неутрален сапун.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 43/43/42 см, тежина 8 кг.
 

 

Слични производи
Последно видени