Тоалетна Рибо, Рибо, бела + антрацит | Мебел Виденов
Рибо

Тоалетна , бела + антрацит

Тоалетна Рибо 1
Тоалетна Рибо 2
Тоалетна Рибо 1_thumb
Тоалетна Рибо 2_thumb
4800 ден
Попуст: -37%
3000 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Тоалетна Рибо

Димензии:

- L85 B20 H75 см.
Материjали:
- ламинирана иверица
Тоалетната Рибо е со модерен дизајн кој содржи функционалност и оригинален стил. Нуди оптимално распределени полици и фиоки. Тоалетната е изработена од високо квалитетна ламинирана иверка. Обложувањата се мазни и лесно се чистат површините.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да се доверите на професионалноста и искуството на монтажните тимови на Мебел Виденов.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 89/36/10 см, тежина 11 кг.
Слични производи
Последно видени