Тоалетна Синди, Синди, даб сонома + бел сјај | Мебел Виденов
Синди

Тоалетна , даб сонома + бел сјај

Тоалетна Синди 1
Тоалетна Синди 2
Тоалетна Синди 3
Тоалетна Синди 1_thumb
Тоалетна Синди 2_thumb
Тоалетна Синди 3_thumb
8400 ден
Попуст: -39%
5100 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L107 B45 H151 см.
Материјали:
- ламинирана иверица
- декори - даб сонома + бел сјај
- HDF 3,5 мм.
- огледало 4 мм.
- рачки - алуминиум
Тоалетната Синди има модерен дизајн со функционалност и оригинален стил. Тој нуди оптимално подредени полици, фиоки, огледало и плотна, со цел да се обезбеди доволно простор за личните работи и додатоци што Ви се потребни. Тоалетната е изработена од висококвалитетна ламинирана иверка. Обложувањата се мазни со лесни површини за чистење.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да се доверите на професионалноста и искуството на монтажните тимови на Мебел Виденов.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и својствата на мебелот.Оставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 4
Пакет 1: 55/53/10 см, тежина 11 кг.
Пакет 2: 112/54/8 см, тежина 18,3 кг.
Пакет 3: 95/77/4 см, тежина 10 кг.
Пакет 4: 40/15/15 см, тежина 2,1 кг.
Слични производи
Последно видени