Софа Савио, на спуштање, Савио, светло беж | Мебел Виденов
Савио

Софа на спуштање , светло беж

Софа Савио, на спуштање 1
Софа Савио, на спуштање 2
Софа Савио, на спуштање 3
Софа Савио, на спуштање 4
Софа Савио, на спуштање 5
Софа Савио, на спуштање 6
Софа Савио, на спуштање 1_thumb
Софа Савио, на спуштање 2_thumb
Софа Савио, на спуштање 3_thumb
Софа Савио, на спуштање 4_thumb
Софа Савио, на спуштање 5_thumb
Софа Савио, на спуштање 6_thumb
29700 ден
21900 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L223 B95 H81 см.
- област за спиење: 114/190 см.
Лицев материјал:
- полиестер текстил, специјална серија Дејли
- еко кожа
Тапацир / пополнување:
- полиуретанска пена Т25, висина на седиштето 10 см.
- полнети перници: мали
Градба:
- цврсто дрво, иверица
Предности:
Посебна серија текстил со хидрофобна површина - Дејли - се користеше за да се направи троседот Савио. Течностите формираат капки на површината, кои лесно се апсорбираат со крпа или сунѓер.
- Функција на спиење – клик-клак механизам
- сандак
Уживајте во пријатни моменти дома со удобниот и стилски тросед Савио. Вашиот мир и релаксација се загарантирани со комфорот и функционалноста што ги нуди моделот. Мекиот тапацир и квалитетни ткаенини овозможуваат идеално место за попладневна дремка или релаксација со читањето. Троседот е тапациран со специјална серија на ткаенини Дејли, карактеризирана со висока отпорност на абење и отпорност на лупење, со пријатна мазна површина. Ткаенината е издржлива и лесна за одржување. Лесна промена во режимот на кревет е уште една неопходна практичност на моделот.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 192/117/35 см, тежина 50 кг.
Пакет 2: 80/35/52 см, тежина 19 кг.
Слични производи
Последно видени