Трпезариска маса Тиана, Тиана, венге | Мебел Виденов
Тиана

Трпезариска маса, на продолжување , венге

Трпезариска маса Тиана 1
Трпезариска маса Тиана 2
Трпезариска маса Тиана 3
Трпезариска маса Тиана 4
Трпезариска маса Тиана 5
Трпезариска маса Тиана 1_thumb
Трпезариска маса Тиана 2_thumb
Трпезариска маса Тиана 3_thumb
Трпезариска маса Тиана 4_thumb
Трпезариска маса Тиана 5_thumb
17200 ден
13500 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

венге

Бесплатна достава: 15 дена

Трпезариската маса Тиана се комбинација на сила, квалитет, функционалност, совршено надополнети со нивниот елегантен изглед, кој пренесува стилски акцент на секој ентериер.
Вкусни димензии: L120 B80 H75 cм.
Димензии во продолжена положба: L150 B80 H75 cм.
- фурниран МДФ, бајц од Сирца, Италија, полиуретански лак од Милеси, Италија
- алуминиум, топчест механизам за истегнување
- подлошки за подножје кои го штитат подот од гребнатини.
Несомнено, изгледот не е најважната работа, особено кога станува збор за избор на трпезариска маса. Но, не можете да го игнорирате впечатокот што масата Тиана ќе ја направи на вашите гости, а да не ја спомнуваме довербата со која ќе ги поканите.
Ова е навистина уникатен производ кој ќе стане врвен додаток за мебелот во вашата кујна или трпезаријата.
Но, тоа не е сè. Исто така, ќе ве импресионира со удобноста што ја обезбедува за време на оброците. Силата не може да има смисла да се коментира. Масата е опремена со механизам топка за подлоги за продолжување и подножје кои го штитат подот од гребнатини
 
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Цената на артиклите не вклучува инсталација, чија вредност е наведена во категоријата услуги од лентата со мени. Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
 За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 120/80/17 см, тежина 27 кг.
Пакет 2: 74/21/21 см, тежина 15 кг.
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Тиана 600.00 ден. 200.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не