Трпезариска маса Тиана, Тиана, светол орев | Мебел Виденов
Тиана

Трпезариска маса, на продолжување , светол орев

Трпезариска маса Тиана 1
Трпезариска маса Тиана 1_thumb
16700 ден
12800 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Трпезариската маса Тиана се комбинација на сила, квалитет, функционалност, совршено надополнети со нивниот елегантен изглед, кој пренесува стилски акцент на секој ентериер.
Вкусни димензии: L120 B80 H75 cм.
Димензии во продолжена положба: L150 B80 H75 cм.
- фурниран МДФ, бајц од Сирца, Италија, полиуретански лак од Милеси, Италија
- алуминиум, топчест механизам за истегнување
- подлошки за подножје кои го штитат подот од гребнатини.
Несомнено, изгледот не е најважната работа, особено кога станува збор за избор на трпезариска маса. Но, не можете да го игнорирате впечатокот што масата Тиана ќе ја направи на вашите гости, а да не ја спомнуваме довербата со која ќе ги поканите.
Ова е навистина уникатен производ кој ќе стане врвен додаток за мебелот во вашата кујна или трпезаријата.
Но, тоа не е сè. Исто така, ќе ве импресионира со удобноста што ја обезбедува за време на оброците. Силата не може да има смисла да се коментира. Масата е опремена со механизам топка за подлоги за продолжување и подножје кои го штитат подот од гребнатини
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Цената на артиклите не вклучува инсталација, чија вредност е наведена во категоријата услуги од лентата со мени. Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
 За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 120/80/17 см, тежина 27 кг.
Пакет 2: 74/21/21 см, тежина 15 кг.
Слични производи
Последно видени