Трпезариски стол Ремон, Ремон, орев со беж седиште | Мебел Виденов
Ремон

Трпезариски стол , орев со беж седиште

Трпезариски стол Ремон 1
Трпезариски стол Ремон 2
Трпезариски стол Ремон 3
Трпезариски стол Ремон 1_thumb
Трпезариски стол Ремон 2_thumb
Трпезариски стол Ремон 3_thumb
3000 ден
2200 ден/парче*
*Со картичка Виденов

Моделот може да се порачува само во комплет од: 2 парчиња.

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Моделот е достапен само во сет од 2 парчиња.
- димензии: L48.5 B44.5 H87 см.
- конструкција: цврсто и слоесто буково дрво
- седиште: цврста основа со сунѓер и беж текстил
Обрнете внимание!
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Одржување: За одржување на еко-кожа и тапацир, користете микрофибер крпа натопена во раствор од млака вода и неутрален сапун.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 60/46.5/91см., тежина 10.3 кг.
Слични производи
Последно видени