Трпезариски стол Вива, Вива, цреша зафира со светло беж седиште | Мебел Виденов
Вива

Трпезариски стол , цреша зафира со светло беж седиште

Трпезариски стол Вива 1
Трпезариски стол Вива 1_thumb
3500 ден
Попуст: -26%
2500 ден/парче

Моделот може да се порачува само во комплет од: 2 парчиња.

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Моделот е достапен само во сет од 2 парчиња.
- димензии: L43 B45 H89 см.
- конструкција: цврсто и слоесто буково дрво
* облога во боја цреша зафир
- седиште: цврста подлога со сунѓер и текстил во боја светло беж
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Одржување: За одржување на еко-кожа и тапацир, користете микрофибер крпа натопена во раствор од млака вода и неутрален сапун.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 43/71/95 см, тежина 12 кг.
Слични производи
Последно видени