Трпезариски стол Волино, Волино, беж | Мебел Виденов
Волино

Трпезариски стол , беж

Трпезариски стол Волино 1
Трпезариски стол Волино 2
Трпезариски стол Волино 3
Трпезариски стол Волино 1_thumb
Трпезариски стол Волино 2_thumb
Трпезариски стол Волино 3_thumb
7000 ден
Попуст: -31%
4800 ден/парче

Моделот може да се порачува само во комплет од: 2 парчиња.

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L55 B66 H92 см.
Материјал на основа:
- цврсто дрво
Пополнување:
- полиуретанска пена
Тапацир:
- текстил
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
 

 

Слични производи
Последно видени