ТВ комода Дезмар, Дезмар, тeмен рокфор + кобалт | Мебел Виденов
Дезмар

ТВ комода , тeмен рокфор + кобалт

ТВ комода Дезмар 1
ТВ комода Дезмар 2
ТВ комода Дезмар 1_thumb
ТВ комода Дезмар 2_thumb
6900 ден
Попуст: -25%
5100 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L138 B40 H49 см.
Материјали:
- ламинирана иверица
Обрнете внимание!
Ве молиме, споредете ги целокупните димензии на ТВ со димензиите на полицата.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 140/42/180 см, тежина 46 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Дезмар 1200.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не