TВ комода - Екстраваганца, Екстраваганца, дaб сонома | Мебел Виденов
Екстраваганца

TВ комода , дaб сонома

TВ комода - Екстраваганца 1
TВ комода - Екстраваганца 1_thumb
3200 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L110 B40 H41,5 см.
Боја:
- даб сонома
Материјал:
- иверица со висок квалитет.
Современата ТВ  комода нуди доволно простор за голем приемник и најразлични рафтови и фиоки за корисни предмети за домаќинството. Скромната комода е оригинално решение за вашата дневна соба, со кое ќе го испратите стариот и нефункционален мебел во минатото. Моделот има едноставен и визуелно лесен вид, кој хармонично се вклопува во современите трендови на мебелот.
Комодата е изработена од ламинирана иверица со површина отпорна на стареење, лесна за одржување.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за оштетување на мебелот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Одржување: Избришете ги површините со малку влажна крпа. Да не се користат производи за чистење и материјали што содржат абразивни честички.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 118/48/10 см, тежина 20 кг.
Пакет 2: 30/20/10 см, тежина 1 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Екстраваганца 700.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Последно видени

Следете не