ТВ комода Клифт, Клифт , бел сјај | Мебел Виденов
Клифт

ТВ комода , бел сјај

ТВ комода Клифт 1
ТВ комода Клифт 2
ТВ комода Клифт 3
ТВ комода Клифт 1_thumb
ТВ комода Клифт 2_thumb
ТВ комода Клифт 3_thumb
3700 ден
Промоција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L90 B35 H45 см.
Материјали:
Основа:
- ламинирана иверица, бел сјај
- грб HDF
- PVC раб
Врати/предна страна:
- ламинирана иверица, бел сјај
- PVC раб
Хардвер:
- шарки
- дистанционери
- ногарки
Клифт е практичен и оригинален додаток на мебелот од која било станбена површина од домот, како и модерни спални соби. Моделот ви овозможува да поставите голем ТВ на оптимална висина. Кабинетот е изработен од ламинирана иверица со површина отпорна на абење со лесно одржување.
Обрнете внимание!
Ве молиме, споредете ги целокупните димензии на ТВ со димензиите на полицата за ТВ.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 91/36/8 см, тежина 15 кг.
Пакет 2: 20/10/20 см, тежина 3 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Клифт 900.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не