ТВ комода Модесто, Модесто, даб сонома + бел сјај | Мебел Виденов
Модесто

ТВ комода , даб сонома + бел сјај

ТВ комода Модесто 1
ТВ комода Модесто 1_thumb
6100 ден
Попуст: -35%
3900 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Не е потребно монтирање на ѕид!
Димензии:
- L156 B40 H41 см.
Материјали:
- ламинирана иверица, даб Сонома
- грб HDF
- ПВЦ раб
Врати / предна страна:
- ламинирана иверка, бел сјај
- ПВЦ раб
Хардвер:
- шини за фиоки
Современата ТВ-комода нуди доволно простор за голем приемник и најразлични полици и фиоки за корисни предмети за домаќинството. Скромната комода е оригинално решение за вашата дневна соба, што ќе го испрати стариот и нефункционален мебел во минатото. Моделот има едноставен и визуелно лесен вид, кој хармонично се вклопува во современите трендови во мебелот.
Моделот е изработен од ламинирана иверица со површина отпорна на абење за лесно одржување.
Обрнете внимание!
Ве молиме, сообразете ги целокупните димензии на ТВ со димензиите на површината.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 162/48/5 см, тежина 17,9 кг.
Пакет 2: 122/4/6 см, тежина 12,9 кг.
Пакет 3: 31/23/11 см, тежина 1 кг.
Слични производи
Последно видени