ТВ шкаф Валтес, Валтес, Light artwood + Light Atelier | Мебел Виденов
Валтес

ТВ шкаф , Light artwood + Light Atelier

ТВ шкаф Валтес 1
ТВ шкаф Валтес 1_thumb
6600 ден
Попуст: -30%
4500 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

 
Димензии:
- L170 B40 H53 см.
Основа:
- ламинирана иверица
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да се доверите на професионалноста и искуството на монтажните тимови на Мебел Виденов.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 140/42/15 см, тежина 42 кг.
 
 
 
 
 
 
Слични производи
Последно видени