Закачалка Ерин, Ерин, даб сонома + венге | Мебел Виденов
Ерин

Закачалка , даб сонома + венге

Закачалка Ерин 1
Закачалка Ерин 1_thumb
11700 ден
Попуст: -41%
6800 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Закачалка Ерин
Димензии:
- L155 В27 H190 см.
Материјали:
- ламинирана иверица
- декор даб соном + венге
- огледало
Хардвер:
- рачки
- закачалки
Пречекувањето на секој гостин е важен момент за домаќинот. За уреден и пријатен дом ги препорачуваме нашите оригинални предлози од категоријата ходник. Закачалката Ерин е модерен и практичен начин да го направите ходникот на вашиот дом  во стилска и функционална просторија. Ерин моделот е изработен од ламинирана иверка со заверено потекло и квалитет и ги исполнува високите европски безбедносни барања. Сите потребни елементи за поврзување се вклучени во производот. Кога монтирате дома, следете ги приложените упатства за монтажа.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за оштетување на мебелот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 4
Пакет 1: 192/34/14 см, тежина 25 кг.
Пакет 2: 106/33/13 см, тежина 16 кг.
Пакет 3: 130/46/80 см, тежина 20 кг.
Пакет 4: 45/16/16 см, тежина 2 кг.
Слични производи
Последно видени