Мебел Виденов - Дозволи си повеќе

ЗОШТО ДА НЕ ИЗБЕРЕТЕ НАС?

Бесплатна достава за нарачки над 1500 ден.

Ние можеме да го монтираме мебелот наместо Вас – брзо, лесно и чисто.

Доставуваме над 2000 производи до 10 дена.

Ако размислите имате 30 дена да го вратите или замените купениот производ.

Ние нудиме преку 3000 производи и комплетни решенија за ентериерот во домот и канцеларија.

ПРОСЛЕДУВАЊЕ НА НАРАЧКА

Клиентите за нас

Daniela,
Баланци,
27.04.2022,

Ви благодарам за прекрасноте парчиња мебел навреме доставени. Соодветствуваат со сликите и опосите од вашата веб страна во потполност. Задоволни сме и повторно ќе нарачаме. Пофалби и за љубезниот персонал особено доставувачите. Насмеани пријатни расположени културни

Владимир,
Скопје,
16.04.2022,

Презадоволни,професионална услуга само така продолжете

Анка,
Скопје,
14.04.2022,

Одлична и брза услуга и одличен квалитет на производ

Rade,
Кичево,
12.04.2022,

Комуникација со купувач одлична, Бесплатна достава во предвиден рок, производ со одличен квалитет и цена.

Симона,
Волково,
08.04.2022,

Презадоволни сме од целовкупната услуга од ваша страна, комуникацијата ви е на врвно ниво.

Aleksandra,
Битола,
06.04.2022,

Prekrasni,profesionalni ,komunikativni i shto e najvazno tocni ,i dostavata na vreme

Давид,
Кочани,
02.04.2022,

Odlicna usluga ednostavna naracka I brza dostava vo rok pokratok od 10 dena. Dostavuvacot ekstremno ljubezen usluzliv I informiran.

Vasko,
Скопје,
02.04.2022,

Super komunikacija so vrabotenite preku telefon dogovor objasnuvanje elekventnost😀 Prodolzete taka so pocit Vasko Ohrid

Алма,
Скопје,
26.03.2022,

Одлична услуга. Брза испорака и прекрасен квалитет.

Марија,
Скопје,
26.03.2022,

Презадоволна сум и од услугата и од производите. Вистински професионалци кои секому ги препорачувам.

Наташа,
Скопје,
17.03.2022,

Одлични сте,само така продолжете. Професионалци во секоја смисла,од услуга до квалитет.Ве препорачувам на сите,и дефинитивно ги надминавте моите очекувања 🙂

Наде,
Прилеп,
11.03.2022,

Prezadovolna sum, brza dostava i golema profesionalnost na Vasiot tim, Vi blagodaram.

Tome,
Битола,
10.03.2022,

Честитки за професионалноста

Драган,
Куманово,
23.02.2022,

Odlicen kvalitet, brza dostava i odlicna cena.

Фатих,
Скопје,
23.02.2022,

перфектно извршена работа

Следете не