Аголна гарнитура Болоња на спуштање, Болоња, жолта | Мебел Виденов
Болоња

Аголна гарнитура , жолта

Аголна гарнитура Болоња на спуштање 1
Аголна гарнитура Болоња на спуштање 2
Аголна гарнитура Болоња на спуштање 3
Аголна гарнитура Болоња на спуштање 4
Аголна гарнитура Болоња на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Болоња на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Болоња на спуштање 3_thumb
Аголна гарнитура Болоња на спуштање 4_thumb
56400 ден
Попуст: -38%
34700 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Лев
жолта

Бесплатна достава: 10 дена

Аголна гарнитура Болоња на спуштање
- димензии: L300 B195 H89 см.
* област за спиење: 145/252 см.
-лицев материјал: во посочените комбинации на бои
• Седишта, грб и потпирачи за рака: полиестерски текстил
• Перници: текстил од полиестер
- тапацир: сунѓер, полиестерска обвивка, дополнителни материјали за тапацир
- конструкција: цврсто дрво, иверица, пружини
Предности:
- ексклузивен дизајн
- голема површина за спиење
- сандак
Преобразување во кревет - повлекување на седиштето
За изработка на аголната гарнитура Болоња се користеше специјална серија на текстил со хидрофобна површина - Orinoco. Течностите формираат капки на површината, кои лесно се апсорбираат со крпа или сунѓер.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 197/92/70 см, тежина 62 кг.
Пакет 2: 200/110/62 см, тежина 69 кг.
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Болоња 400.00 ден. 1700.00 ден. 600.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не