Аголна гарнитура Делмар на спуштање, Делмар, сива | Мебел Виденов
Делмар

Аголна гарнитура на спуштање , сива

Аголна гарнитура Делмар на спуштање 1
Аголна гарнитура Делмар на спуштање 2
Аголна гарнитура Делмар на спуштање 3
Аголна гарнитура Делмар на спуштање 4
Аголна гарнитура Делмар на спуштање 5
Аголна гарнитура Делмар на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Делмар на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Делмар на спуштање 3_thumb
Аголна гарнитура Делмар на спуштање 4_thumb
Аголна гарнитура Делмар на спуштање 5_thumb
88900 ден
Попуст: -26%
65200 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Лев
сива

Бесплатна достава: 10 дена

Ексклузивна серија гарнитури со германски дизајн и врвен квалитет произведена за Мебел Виденов.
Димензии:
- L300 B224 H100 см.
- област за спиење: 129/219 см.
Тапацир / пополнување:
- основа на тапацир: цик-цак пружини и ремени
Предности:
- функција за спиење - душек на извлекување
- голем кревет
- сандак
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 195/111/83 см, тежина 85 кг.
Пакет 2: 188/111/83 см, тежина 83 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Делмар 300.00 ден. 2100.00 ден. 600.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не