Аголна гарнитура Лас Вегас S, Лас Вегас S, сиво-кафеава + капучино кожа | Мебел Виденов
Лас Вегас S

Аголна гарнитура , сиво-кафеава + капучино кожа

Аголна гарнитура Лас Вегас S 1
Аголна гарнитура Лас Вегас S 2
Аголна гарнитура Лас Вегас S 3
Аголна гарнитура Лас Вегас S 4
Аголна гарнитура Лас Вегас S 5
Аголна гарнитура Лас Вегас S 6
Аголна гарнитура Лас Вегас S 7
Аголна гарнитура Лас Вегас S 8
Аголна гарнитура Лас Вегас S 1_thumb
Аголна гарнитура Лас Вегас S 2_thumb
Аголна гарнитура Лас Вегас S 3_thumb
Аголна гарнитура Лас Вегас S 4_thumb
Аголна гарнитура Лас Вегас S 5_thumb
Аголна гарнитура Лас Вегас S 6_thumb
Аголна гарнитура Лас Вегас S 7_thumb
Аголна гарнитура Лас Вегас S 8_thumb
59300 ден
43900 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 15 дена

Цврста, удобна, луксузна, убава – се тоа е софата Лас Вегас S.
Димензии:
- L270 B170 H75 см.
- област за спиење: L217 B134 см.
Лицев материјал:
- тело, грб, потпирачи за рака: еко кожа
- седишта: полиестерски текстил (во наведените комбинации на бои)
- перници: полиестер текстил (во наведените комбинации на бои)
Тапацир:
- основа: иверица, цврсто дрво, метална рамка
- високо еластична пена N3030, 15 см, полиестерска обвивка
- силиконски памук - задни и украсни перничиња
Градба:
- иверица, цврсто дрво
Ногарки:
- цврсто дрво
Предности
- механизам за кревет
- сандак
- отстранливи навлаки на седиштето, грбот и декоративните перничиња
Се спушта со метален механизам за душеци.
Кој е првиот збор што ми доаѓа на ум кога ќе кажеме софа? Цврст, удобен, луксузен, убав… Па, сега можете да додадете друго име - Лас Вегас S. Тоа е името на оваа одлична понуда. Погледнете го, погледнете го внимателно. Совршено е од секаде! Совршена комбинација на бои и ткаенини, еко кожа и ткаенина. Дали некогаш сте замислиле како да го украсите вашиот дом? Сепак, може да направи многу повеќе, како што е претворање во простор за спиење. Ако имате пространа дневна соба, ќе можете вистински да уживате во софата Лас Вегас S.
Перниците на софата се опремени со патент, кој овозможува лесно чистење.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 167/103/77 см, тежина 64 кг.
Пакет 2: 167/93/7 см, тежина 62 кг.
Секој модул е целосен и не може да се расклопи.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Лас Вегас S 700.00 ден. 2000.00 ден. 700.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не