Аголна гарнитура Монтес на спушташе, Монтес, син + сив | Мебел Виденов
Монтес

Аголна гарнитура на спушташе , син + сив

Аголна гарнитура Монтес на спушташе 1
Аголна гарнитура Монтес на спушташе 2
Аголна гарнитура Монтес на спушташе 1_thumb
Аголна гарнитура Монтес на спушташе 2_thumb
41800 ден
Попуст: -44%
23100 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Лев

Бесплатна достава: 10 дена

Сина + сива
- димензии: L279 B157 H70 cм.
* област за спиење 132/205 см.
Материјали за лице:
- Текстилна серија Хавана
Тапацир:
- пена 3033, H12 см, полиестерска обвивка 150 g / lm, дополнителни материјали за тапацир
Градба:
- цврсто дрво, иверица
Предности:
- функција на креветот
- сандак
- отстранливи навлаки со патентни за перничиња на седиштата и облегалките
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 135/83/43 см, тежина 27 кг.
Пакет 2: 172/88/76 см, тежина 35 кг.
Пакет 3: 156/108/70 см, тежина 62 кг.
 
 
Слични производи
Последно видени