Аголна гарнитура Монти на спуштање, Монти, темно беж | Мебел Виденов
Монти

Аголна гарнитура на спуштање , темно беж

Аголна гарнитура Монти на спуштање 1
Аголна гарнитура Монти на спуштање 2
Аголна гарнитура Монти на спуштање 3
Аголна гарнитура Монти на спуштање 4
Аголна гарнитура Монти на спуштање 5
Аголна гарнитура Монти на спуштање 6
Аголна гарнитура Монти на спуштање 7
Аголна гарнитура Монти на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Монти на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Монти на спуштање 3_thumb
Аголна гарнитура Монти на спуштање 4_thumb
Аголна гарнитура Монти на спуштање 5_thumb
Аголна гарнитура Монти на спуштање 6_thumb
Аголна гарнитура Монти на спуштање 7_thumb
48400 ден
35100 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Димензии:
- L242 B168 H41 / 74 см.
- област за спиење: 133/206 см.
Лицев материјал:
- полиестер текстил
Тапацир / пополнување:
- основа: иверица
- полнење: полиуретанска пена T25 / 38, памучна волна 150 г / кв.м.
Градба:
- цврсто дрво, иверица,ПДВ
Предности:
* функција на креветот - душек на извлекување
* Сандак 1 пар.
Софата Монти нуди одлична модерна функционалност и визија. Моделот е тапациран со висококвалитетна серија ткаенини кои го надополнуваат стилскиот изглед на моделот. Ткаенината има висока отпорност на абење и пријатно мазна површина. Софата има функција за спиење, што ја претвора во голем и удобен кревет. Големиот сандак под софата нуди дополнителен простор за складирање. Зголемената еластичност на обвивката и полиуретанската пена обезбедува максимална удобност во која било област, истовремено обезбедувајќи обновување на првобитната состојба на седиштата и перничињата по употребата.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 155/86/74 см, тежина 62,5 кг.
Пакет 2: 170/87/74 см, тежина 64,5 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Монти 700.00 ден. 2000.00 ден. 600.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не