Аголна гарнитура Олен на спуштање, Олен, сив + беж | Мебел Виденов
Олен

Аголна гарнитура на спуштање , сив + беж

Аголна гарнитура Олен на спуштање 1
Аголна гарнитура Олен на спуштање 2
Аголна гарнитура Олен на спуштање 3
Аголна гарнитура Олен на спуштање 4
Аголна гарнитура Олен на спуштање 5
Аголна гарнитура Олен на спуштање 6
Аголна гарнитура Олен на спуштање 7
Аголна гарнитура Олен на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Олен на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Олен на спуштање 3_thumb
Аголна гарнитура Олен на спуштање 4_thumb
Аголна гарнитура Олен на спуштање 5_thumb
Аголна гарнитура Олен на спуштање 6_thumb
Аголна гарнитура Олен на спуштање 7_thumb
30200 ден
20600 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L246 B162 H70 см.
- област за спиење: 136/215 см.
Лицев материјал:
- луксузна ткаенина, полиестер
Тапацир / пополнување:
- полиуретанска пена N2538 8 см.
- полиестерска обвивка
- основа: цик-цак пружини
Градба:
- цврсто дрво, иверица
Предности:
* универзален модел, левата / десната насока се определува за време на склопувањето
* функција за спиење - влечење на седиштето и потпирачот за грб.
* нажлака со патент
* сандак - 1 пар.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 143/95/58 см, тежина 46 кг.
Пакет 2: 181/71/70 см, тежина 31 кг.
Пакет 3: 90/62/36 см, тежина 22 кг.
 
 
 
Слични производи
Последно видени