Аголна гарнитура Орлеан на спуштање, Орлеан, беж сив | Мебел Виденов
Орлеан

Аголна гарнитура на спуштање , беж сив

Аголна гарнитура Орлеан на спуштање 1
Аголна гарнитура Орлеан на спуштање 2
Аголна гарнитура Орлеан на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Орлеан на спуштање 2_thumb
46500 ден
Попуст: -35%
29900 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Лев
беж сив

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии: L260 B173 H72 см.
* област за спиење 144/213 см.
Лицев материјал: во посочените комбинации на бои
• Седишта, грб и потпирачи за рака: полиестерски текстил
• Перници: текстил полиестер
- тапацир: пена, полиестерска обвивка, дополнителни материјали за тапацир
- конструкција: цврсто дрво, иверица, пружини
Предности:
- ексклузивен дизајн
- голем кревет
- сандак
Преобразување во кревет - повлекување на седиштето
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 168/94/72 см, тежина 59 кг.
Пакет 2: 179/94/72 см, тежина 60 кг.
Слични производи
Последно видени