Аголна гарнитура Самоа на спуштање, Самоа, сива | Мебел Виденов
Самоа

Аголна гарнитура на спуштање , сива

Аголна гарнитура Самоа на спуштање 1
Аголна гарнитура Самоа на спуштање 2
Аголна гарнитура Самоа на спуштање 3
Аголна гарнитура Самоа на спуштање 4
Аголна гарнитура Самоа на спуштање 5
Аголна гарнитура Самоа на спуштање 6
Аголна гарнитура Самоа на спуштање 1_thumb
Аголна гарнитура Самоа на спуштање 2_thumb
Аголна гарнитура Самоа на спуштање 3_thumb
Аголна гарнитура Самоа на спуштање 4_thumb
Аголна гарнитура Самоа на спуштање 5_thumb
Аголна гарнитура Самоа на спуштање 6_thumb
75800 ден
56900 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Ексклузивна серија софи со германски дизајн и врвен квалитет произведена за Мебел Виденов.
Димензии:
- L253 B173 H97см.
- област за спиење: 195/123 см.
Тапацир / пополнување:
- основа на тапацир: цик-цак пружини и ремени
Предности:
- функција за спиење - душек на извлекување
- голем кревет
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
 
 


Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Самоа 400.00 ден. 2400.00 ден. 700.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не