Бар стол Мелин, Мелин, сивa | Мебел Виденов
Мелин

Бар стол , сивa

Бар стол Мелин 1
Бар стол Мелин 2
Бар стол Мелин 3
Бар стол Мелин 4
Бар стол Мелин 1_thumb
Бар стол Мелин 2_thumb
Бар стол Мелин 3_thumb
Бар стол Мелин 4_thumb
10400 ден
5900 ден/парче*
*Со картичка Виденов

Моделот може да се порачува само во комплет од: 2 парчиња.

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Моделот е достапен само во комплет од 2 парчиња.
Димензии:
- L49 B53 H111 см.
Лицев материјал:
- текстил полиестер
Тапицерија/пополнување:
- полиуретанска пена
Ногарки:
- цврсто дрво
Столче за бар Мелин има неспоредлива елеганција што ќе му даде на вашиот бар префинета и стилска личност. Столот е тапациран со текстил со плишана мекост и пријатно мазна површина. Моделот е погоден и за пријатен луксузен бар и за рафинираната атмосфера во фоајето на луксузен хотел.
Обрнете внимание!
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 69/59/60 см, тежина 20 кг.
 
Слични производи
Последно видени