Двосед Макао, Макао, мента | Мебел Виденов
Макао

Двосед , мента

Двосед Макао 1
Двосед Макао 2
Двосед Макао 3
Двосед Макао 4
Двосед Макао 1_thumb
Двосед Макао 2_thumb
Двосед Макао 3_thumb
Двосед Макао 4_thumb
13100 ден
10300 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

мента

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L125 B72 H64 см.
Материјал на основа:
-иверица
-Цврсто дрво
Тип на тапацир:
-текстил: полиестер
Основа на седишта:
-Цик цак пружини
Пополнување:
-Полиуретанска пена
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 126/73/55 см, тежина 26 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Макао 200.00 ден. 400.00 ден. 200.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени