Софа Зара, Зара | Мебел Виденов
Зара

Софа двосед

Софа Зара 1
Софа Зара 2
Софа Зара 3
Софа Зара 1_thumb
Софа Зара 2_thumb
Софа Зара 3_thumb
47300 ден
25500 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Димензии:
- L245 B90 H90 см
Лицев материјал:
- полиестер текстил
Тапацир / пополнување:
- основа: тапацирани ремени
- седишта / потпирачи за грб: полиуретанска пена
Градба:
- цврсто дрво, иверица, МДФ
Предности:
* отстранливи патентни навлаки на перници / задни перничиња /
Хармонијата е рамнотежа и ритам на нашето опкружување, кои ни овозможуваат атмосфера и расположение за одмор или работа. Двоседот Зара е понуда која ќе го направи вашиот секојдневен живот поудобно и полно расположение. Моделот е тапациран со високо квалитетна текстилна серија, има одлична густина и отпорност на абење. Ткаенината има мазна површина и е лесна за одржување.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на остри предмети заради можноста за сечење на тапацирот.
Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 248/95/65 см; тежина 53 кг.
Слични производи
Последно видени