Двостран душек Bella 160/200, Bella, 160/200 | Мебел Виденов
Bella

160/200, Двостран , 160/200

Двостран душек Bella 160/200 1
Двостран душек Bella 160/200 2
Двостран душек Bella 160/200 1_thumb
Двостран душек Bella 160/200 2_thumb
15800 ден
13600 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Дебелина на душекот:
- 21 см
Душекот BELLA е создаден врз основа на технологијата AirTech, која гарантира зголемена удобност и совршена циркулација на воздухот, што го прави погоден за тие што страдаат од алергија. Пената SolidOrange обезбедува стабилност и се прилагодува на обликот на вашето тело. Тој е отпорен на деформација, останува исклучително лесен. Профилираната RP-пена има позитивен ефект врз положбата на телото за време на одморот, рамномерно распределувајќи ја тежината на целата површина.
* Задолжително отворете и распакувајте го душекот во рок од 5 дена од доставувањето. Душекот ја зема посакуваната форма и големина од 48 до 72 часа по одвикнувањето.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред. При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот. Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на мебелот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 1
Пакет 1: 168/42/42 см., тежина 17.5 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Bella 100.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени