Канцелариски стол Феро, Феро | Мебел Виденов
Феро

Канцелариски стол

Канцелариски стол Феро 1
Канцелариски стол Феро 2
Канцелариски стол Феро 3
Канцелариски стол Феро 4
Канцелариски стол Феро 1_thumb
Канцелариски стол Феро 2_thumb
Канцелариски стол Феро 3_thumb
Канцелариски стол Феро 4_thumb
6000 ден
4400 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 30 дена

Димензии:
- L57 B61 H108 / 116 см.
Тапацир:
- лицев материјал, еко-кожа PU
- 3Д-текстилна мрежа
- полнење: полиуретанска пена
- ротација на 360 °
- амортизер на гас
- Механизам 'Пеперутка'
- PP база и потпирачи за рака
- еластична и издржлива еко кожа со лесно одржување
Дајте ексклузивен карактер на атмосферата во канцеларијата со оригинален стил на столот Феро. Карактеристичните форми на моделот, покрај засилување на спектакуларната визија, обезбедуваат одлична поддршка, држејќи го телото на правилна и удобна работна позиција. Вградениот амортизер на гас ви овозможува непречено да ја прилагодите висината на седиштето погодно за вас. Феро столот има интегриран механизам кој ви овозможува да се релаксирате. Столот доаѓа во здрав и лесен пакет што може да се носи со упатства за монтирање кои лесно се следат.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Продолжената изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во видот и квалитетот на мебелот.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
 
 
Слични производи
Последно видени