Клуб маса Тиана, Тиана, венге | Мебел Виденов
Тиана

Клуб маса , венге

Клуб маса Тиана 1
Клуб маса Тиана 2
Клуб маса Тиана 3
Клуб маса Тиана 4
Клуб маса Тиана 5
Клуб маса Тиана 1_thumb
Клуб маса Тиана 2_thumb
Клуб маса Тиана 3_thumb
Клуб маса Тиана 4_thumb
Клуб маса Тиана 5_thumb
12700 ден
Промоција

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

венге

Бесплатна достава: 10 дена. Доставата се врши до најблиското можно место до влезот на зграда или вратата на дворот дома.

Исклучителни масички за кафе (клуб маси) кои гарантираат сила и софистицираност за вашиот ентериер.
Димензии: L120 / 150 B60 H55 см.
Венге во боја
Направено од фурниран МДФ + фурнир од бука
Опремени со алуминиум, механизам за затегнување и подлошки за подножје кои го штитат подот од гребнатини.
Клуб масите се меѓу мебелите кои се избрани со посебна грижа, главно затоа што тие мора да бидат стилски и со естетски пријатен изглед. Во комбинација со тв одделот и гарнитурата, тие го градат целокупниот изглед на мебелот за дневна соба.
Сепак, ова не е причина да барате добар изглед како главен и единствен карактеристичен во нив. Нашата понуда ќе ве гали со стил, сјај, шарм - накит на вашата дневна соба.
Идеално, тие би ја надополниле секоја од понудите на Мебел Виденов за тапациран мебел.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Овој вид на оштетување на интегритетот на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 2
Пакет 1: 124/64/17 см, тежина 22 кг.
Пакет 2: 54/21/21 см, тежина 8 кг.
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Тиана 400.00 ден. 100.00 ден. 100.00 ден.

Цената за монтажа е посочена на секој производ посебно. Во случај, цената на еден производ или вкупната сума на сите изберени производи на клиентот за монтажа е под 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Цената за качување е посочена на секој производ посебно. Цената за качувањето се одредува врз основа на реалните нивоа/катови што треба да ги покрие групата која ја извршува услугата. Имајте предвид дека се наплаќа такса за приземје, иако тие можеби не се нумерирани во вашата зграда. Во случај цената на еден прозивод или вкупната сума на сите производи изберени од клиентот за услугата за качување да биде помала од 1200ден., клиентот плаќа минимална такса од 1200ден.

Слични производи
Последно видени

Следете не