Кожна спална Новара за душек 160/200 (без вкл. душек), Новара, беж + кафеава кожа | Мебел Виденов
Новара

Кожна спална за душек 160/200 , беж + кафеава кожа

Кожна спална Новара за душек 160/200 (без вкл. душек) 1
Кожна спална Новара за душек 160/200 (без вкл. душек) 2
Кожна спална Новара за душек 160/200 (без вкл. душек) 3
Кожна спална Новара за душек 160/200 (без вкл. душек) 1_thumb
Кожна спална Новара за душек 160/200 (без вкл. душек) 2_thumb
Кожна спална Новара за душек 160/200 (без вкл. душек) 3_thumb
16800 ден
Попуст: -25%
12500 ден

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 15 дена

Креветот е погоден за едностран и двостран душек со големина 160/200 см.
Може да се користи механизам за кревање на душекот.
За моделот погоден е механизам за кревање – специјален сет + дно од МДФ.
Ако ја изберете опцијата со двостран душек, мора да купите рамка за душек со соодветна големина.
Рамката на душекот не смее да биде повисока од 5 см!
Димензии:
- L168 B210 H31/95 см.
Материјали:
- лицев материјал – еко кожа со висок квалитет
Тапацир / пополнување:
- полиуретанска пена, дополнителни материјали за тапацир
Градба:
- иверица, цврсто дрво
Удобниот кревет е предуслов за релаксирачки и целосен сон. Спалната Новара е модел кој гарантира беспрекорен квалитет и совршена удобност. Тапациран е со висококвалитетна еко кожа. Ткаенината е издржлива, пријатно мека на допир. Моделот овозможува монтирање механизам за подигнување на душек, кој оптимално ќе го искористи просторот дома. Рамката на душекот ја надополнува удобноста на двострани душеци и обезбедува природна циркулација на воздухот.
Обрнете внимание!
Наведената цена не вклучува душек.
Дозволени се отстапувања или разлики од веќе постоечките бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
При распакување на тапациран мебел, не препорачуваме употреба на ОСТРИ предмети, заради веројатност за сечење на тапацирот.
Постојана изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во изгледот и квалитетот на душекот. Поставете го душекот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина.
Овој вид на оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција.
За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 3
Пакет 1: 180/100/15 см, тежина 29,5 кг.
Пакет 2: 210/40/30 см, тежина 22,5 кг.
Пакет 3: 180/40/20 см, тежина 16 кг.
 
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Новара 500.00 ден. 300.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени