Плакар Полин М, Полин М, даб сонома | Мебел Виденов
Полин М

Плакар , даб сонома

Плакар Полин М 1
Плакар Полин М 2
Плакар Полин М 3
Плакар Полин М 1_thumb
Плакар Полин М 2_thumb
Плакар Полин М 3_thumb
8300 ден
6700 ден*
*Со картичка Виденов

Овој производ нема можност за корекции од страна на клиентот

Бесплатна достава: 10 дена

Плакар со фиоки Полин М
Димензии:
- L100 B52 H190 см.
Основа и врати:
- ламинирана иверица
- украс: даб сонома
- HDF грб 3 мм.
Распределба:
- шипка за облека
Предности:
* фиока
Ние создаваме можности што ќе го направат вашиот дом стилски, уреден и удобен. Плакарот Полин М е практичен и елегантен предлог за надополнување на мебелот од спалната соба или ходникот. Плакарот има удобен распоред за складирање облека, постелнина или багаж. Моделот е изработен од ламинирана иверка со мазна површина со висока отпорност.
Обрнете внимание!
Дозволени се отстапувања или разлики од вистинските бои на различните типови ткаенини / декори со оние на екранот на вашиот уред.
Нашиот мебел е конструиран со лесна монтажа, но за одличен краен резултат ве советуваме да верувате во професионалноста и искуството на монтажни тимови на Мебел Виденов.
Поставете го мебелот најмалку 50 см од кој било радијатор или силен извор на топлина. Постојаната изложеност на директна сончева светлина може да доведе до промени во видот и квалитетот на мебелот.
Овој вид оштетување на производите НЕ е покриен со нивната гаранција. За повеќе информации, прочитајте ги поглавјата КАКО ДА НАРАЧАТЕ и УСЛУГИ.
Број на пакувања: 4
Пакет 1: 190/52/6 см, тежина 28 кг.
Пакет 2: 130/50/5 см, тежина 18 кг.
Пакет 3: 100/50/8 см, тежина 21 кг.
Пакет 4: 50/12/6 см., тежина 2 кг.
Модел Цена за монтажа Цена на качување прв, втор спрат или со лифт (ако е возможно) Качување за секој следен кат
Полин М 1600.00 ден. 300.00 ден. 100.00 ден.

Цената за качувањето се определува на база спратови, кои ќе бидат помината од групата која ја врши услугата. Ве молиме имајте во предвид дека се смета такса за приземни спратови, иако е возможно тие да не се набројани во Вашата зграда

Слични производи
Последно видени

Следете не